אנחנו עושים את זה אחרת

הסיפור שלנו התחיל בבעיה (בדרך כלל הרעיונות הטובים קמים בעקבות בעיות). לפני 4 שנים, יצאתי למסע שיפצתי מלון קטן בירושלים, בעיצוב מודרני וצבעוני, מקום שהאורחים לא ישארו אדישים. לאחר חיפושים רבים בשוק הישראלי, לא מצאתי מיטות בסטייל ובאיכות טובה שישלימו את התמונה המלאה לחדרים. לא ויתרנו על התמונה הסופית, והחלטנו לצאת למסע קטן, לבנות בעצמנו את המיטות שכל כך רצינו, המטרה הייתה ליצור מיטות מיוחדות, מודרניות ומעוצבות, שמי שנכס לחלל יבין שפה יש משהו מיוחד שלא רואים בכל מקום.

בשיתוף עם אנשי המקצוע

שום דבר לא מרגש אותנו יותר מאשר עיצוב מעולה. זו הסיבה שאנו דוגלים במוצרים אקסלוסיבים ויצרתיים שלא רואים בכל מקום. התוצאה? מוצרים חדשניים ומגוון בלעדי  שהוא רק שלנו. יצירות צבעוניות ומיוחדות שמשתלבות בכל חלל ולפעמים גם גונבות את ההצגה. ועבוריכם זה אומר להיות חלק משותפות אמיתית שהאינטרסים משתלבות יחד. 

"כשזה מגיע לבית שלך, אנו מאמינים שאתה יכול לקבל מוצר מושלם  ואיכותי שיגרום לך לעלות חיוך"

הייצור שלנו

"אנחנו מחויבים למקור החומרים האיכותי והחזק ביותר."

עֵץ ובד

רוב הרהיטים שלנו עשויים מעץ מלא ובדים הכי איכותיים. כחלק מהמסע המתמשך שלנו לקראת הפיכתנו לקמעונאי איכותי בשוק, אנו מחויבים לייצר מהחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. לכן אנחנו מנסים ובודקים תמיד בכדי להביא לכם בסוף את המוצר הטוב ביותר.

×